اولش فکر نمی کردم که دلم رو برده باشه

یا دلم گول چشای روشنش رو خورده باشه

اما نه گذشت و دیدم دل من دیوونه تر شد

به تو گفتم و دلت از قصه ی من با خبر شد

بگذریم که فایده ای هم ندارد

باز بهانه ای پیش اومد تا یک بار دیگه سین مثل . رو به روز کنم ، سنگ صبوری که نه سال گذشته را بدون هیچ چشم داشتی پذیرای بسیاری از ناگفته های من بوده‌است. امروز آخرین روز فروردین ماه است نمی دانم این آغاز 28 سالگی را باید جشن گرفته یا به عزای عمر رفته به سوگ بشینم. عمری که پر بود از تلخی و شیرینی توامان که البته کفه تلخی آن علی الخصوص در این یک دهه اخیر بیشتر سنگینی می‌کرد. همیشه سعی ام بر این بوده تا کسی از من رنجد و شعونات اخلاقی و اجتماعی را رعایت کرده و بد زبانی نکنم و تا جایی که در توانم هست بدون توقع به دوستان کمک کنم اما دریغ که صفت دوست سالهاست که از دایره المعارف فارسی حذف گردیده و آنان به گرگ صفتانی در لباس میش تبدیل شده‌اند که فقط آن زمانی که کارشان گیر می‌کند و نیاز به کمک تو دارند سر و کله شان پیدا می‌شود .

این روزها حالم خوش نیست، از همه کس و همه چیز دلگیرم ، امیدی هم به آینده نداشته و راضیم به مرگ

از همه کسانی که به نحوی با من آشنایی داشته و در این  سالهای عمر بی‌مایه فطیر، خواسته یا ناخواسته‌، دانسته یا ندانسته حق الناسی بر گردن من دارند و از جانب من ظلمی بر آنان روا شده عاجزانه طلب حلالیت دارم.

هم اکنون نیازمند بخشش شمائیم.

پی نوشت :

1. اول سلام ، امید اینکه حال همگی شما عزیزان خوب باشه و سال جدید رو با خوبی و خوشی آغاز و تا آخر نیز به همین منوال به پایان ببرید.
  2. از من هم فعلاً خبری نیست جز اینکه پیر شدم ، پیر تو ای جوونی!
  3. تیم پرسپولیس هم بالاخره به فینال جام حذفی رسید و اگر خدای سبحان هم مساعدی کنه اواخر اردیبهشت جشن قهرمانی را برگزار خواهیم کرد.
  4. زله بوشهر و مرگ ناگهانی غزل بدیعی هم کام بهاریمان را تلخ کرد هر چند بازی مرحومه بدیعی را نمی پسندیدم ولی شخصیتش را دوست داشتم.
  5. در این هفته فصل اول سریال سند باد و فیلم تحسین شده خوابم میاد رضا عطاران را دیدم . به هر حال راضیم و لحظات خوشی سپری شد.
  6. جا داره از تیم ایرج طهماسب و حمید جبلی عزیز هم به خاطر لحظات نوستالژیکی که در نوروز امسال برایمان رقم زدند تشکر ویژه کنم . ضمن قدردانی از آقایان کلاه قرمزی،ببعی و جیگر شخصیت های پسر عمه زای شیطون و فامیل دور با آن آرزوهای بچگی و علاقه‌اش به در را بسیار دوست داشتم.

" فامیل دور : راه رفتنی رو باید رفت ، در بستنی رو هم باید بست  -پسر عمه زا : در بستنی رو باید لیسید "

7. آلبوم "همین" رضا صادقی عزیز هم منتشر شد که شامل 10 قطعه بوده و  روی هم رفته فضای صمیمی و دلنشینی بر کل کار حکم فرماست ، قطعه جالب این آلبوم  آهنگ کفش آهنی است که به نوعی ادامه آهنگ محبوب وایسا دنیا از این هنرمند عزیز است.
  8. از کلیه عزیزانی هم که به هر حال یاد من بودند و زبانی یا از طریق ایمیل ،fb وTwitter تولدم رو تبریک گفتند سپاسگزارم.
  9. شاد باشید و همیشه سر زنده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ســیــمــای نــدوشــن مجله پزشکی پوست و مو همه چیز درباره خشم بهترين سايت خريد بليط سفر معرفی کالا عجام خودم و خودش Interior design and energy design. co وبگاه رسمی هنرستان دکتر حسابی مُهر Dana دنیای بهاری