بعضی وقت ها فکر کردن به بعضی چیزها از نون شب هم برای بعضی آدم‌ها واجب تره،شاید همین فکر کردن های به ظاهر ساده مسیر زندگی فرد رو با یه چرخش 180 درجه‌ای به سمت موفقیت کج کنه یعنی همیشه هم صراط مستقیم جواب نمی‌ده و باید یه جاهایی از یه سری چیزها و ارزش‌ها عدول کرد.
ما آدم ها همیشه چوب عادت ها و خو گرفتن‌هامون رو به بعضی دلبستگی ها می‌خوریم. اصولاً بشر بر پایه احساساتش است که نفس می‌کشه‌، حرکت می‌کنه و در پیچ و خم‌های زندگی قدم بر‌می‌داره.
سعی کنیم این احساسات خاص بشری که می تواند جلوه گر سایر زیبایی های انسانی در ما باشد باعث رنجش دل کسی نگردد به راستی که این دنیای فانی ارزش این دلخوری ها را ندارد.

پی نوشت :
  1. سلام ، حالا که بعد از مدت ها به روز کردم جا داره از تمام عزیزانی که در این مدت به هر طرق ممکن به من ابراز لطف داشتند تشکر کنم.
  2. احتمالاً  دوباره طنز نوشته هایم رو در وبلاگ از سر می‌گیرم به امید اینکه این بار دیگر آن مسائل سابق بر این برای سین مثل . پیش نیاید.
  3. هم گروهی ایران و آرژانتین ، بوسنی و نیجریه را در جام جهانی فوتبال 2014 برزیل به فال نیک گرفته و برخلاف همه، اقدام ایرانی ها در حمله به صفحه مسی ملعون و رانت خوار را ستایش کرده و برای کریستیانو رونالدو عزیز نیز از خداوند متعال عمر با عزت طلب می‌نمایم.
  4. یک هدیه موسیقیایی هم برای تلطیف و شادی روح و روان شما عزیزان پیشکش می کنم به این امید که دانلود نموده و با گوش جان نیوش فرمایید انشاءالله که شادی‌هایتان همیشگی و پر دوام باشد. برای انتخاب آهنگ هم خرده نگیرید همان طور که بارها و بارها گفته‌ام اهل کلاس گذاشتن های الکی نیستم هر کار خوبی از ساسی مانکن گرفته تا استاد بی بدیل موسیقی ایران استاد شجریان عزیز که بشنوم و به دلم بنشیند شفاف و بی پرده آن را عنوان کرده و از چیزی یا کسی ابایی ندارم و سعی می‌کنم با معرفی آن کار، دیگران را نیز در لذت شنیدنش شریک سازم.
  5. اگر عمری باقی بود قطعاً بر می‌گردم
  6. شاد باشید و همیشه سر زنده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهدی بلاگ فروشگاه سایت بلاگ بیست تکلیف من دل نوشته... هلو چت|چت هلو |هلو گپ آموزش کامل سایت moneyberds جارچی زوایا Teresa گروه فنی مهندسی سرویسکاران 24